Car Repair

Liepāja, Krūmu 11/13 Tel: +371 25882020
Iepriekšēja pieteikšanās uz automazgātuvi un riepu montāžu:

RU | LVRiepu montāža IK „Vipauto”
Riepu maiņa

Patstāvīga sezonas riepu maiņa nav ieteicama. Riepu montāža ir speciālistu kompetence, jo viņu rīcībā ir nepieciešamās prasmes un aprīkojums. Ja Jūs mēģināsiet veikt riepas montāžu patstāvīgi, Jūs riskējat nodarīt postījumu sev, kā arī riepai vai diskam.

Riepu montāžas un balansēšanas darba iekārtas, ar kurām ir aprīkots mūsu serviss, nodrošina iespēju kvalitatīvi veikt riepas salikšanu-izjaukšanu, montāžu un balansēšanu. Īpaši apmācīti speciālisti ar lielu darba pieredzi dotajā sfērā sniegs visas nepieciešamās konsultācijas, sastādīs un saskaņos ar Jums remonta un apkalpošanas tehnoloģisko programmu.

Riteņu balansēšana

Labi nobalansētas riepas kalpo ilgāk un nodrošina komfortablu pārvietošanos ar auto. Nenobalansētas riepas izraisa vibrāciju, kura nogurdina auto vadītaju, paātrina riepu un balstiekārtas detaļu nodilumu. Riepām jābūt nobalansētām pirmās montāžas laikā, kā arī atkārtotās riepu montāžas gadījumā pēc remonta. Riepu balansēšana jāveic atkārtoti, kad rodas vismazākās aizdomas par vibrāciju. Vibrāciju var izraisīt asu nesakritība un mehāniskās problēmas.

Operācija Maksa
  R13 R14 R15 R16 R17 R18
  Pakalpojumu klāsts par 4 riepām *
Lietie diski 25 EUR
25 EUR
25 EUR
25 EUR
25 EUR
25 EUR
Metāla diski 20 EUR
20 EUR
20 EUR
20EUR
20 EUR
20 EUR


* - Pakalpojumu maksā ietilpst: demontāža, montāža, balansēšana un riepu uzstādīšana

Papildus pakalpojumi

  • Riteņu remonts
  • Ventiļu maiņa
  • Metāla disku sīks remonts
  • Motociklu riteņu remonts
Cena pēc vienošanās.